Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin en çok tercih edilen radyo siteleri arasinda hizla yerini alan MizahFM.Com adresimiz sizlere ücretsiz müzik dinleme hizmeti sunmaktadir. MizahFm tecrübeli ve profesyonel yayıncı kadrosu ile siz değerli kullanıcılarımıza(dinleyicilerimize) kaliteli bir o kadar da eğlenceli yayınlar sunmayı ilke edinmiştir. Radyo programlarımızı ücretsiz dinleyebilir, en güncel ve hit parçaların yer aldığı radyo yayınlarımıza da isteklerinizle katılabilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Prestij sahibi olan MizahFm kendi bünyesi içinde bulunan sohbet platformu ile de yayıncılık yapan diğer radyolar arasında net bir fark oluşturmuştur. Kaliteli ve eğlenceli müzikler eşliğinde seviyeli bir sohbet ortamında bulunmak isteyen kullanıcılar(dinleyiciler) açısından MizahFM gerçek anlamda bir marka olmayı başarmıştır.

Radyomuzun en önemli amacı, dinleyicilerin(kullanıcıların) üzüntü ve mutluluklarına ortak olup onların duygularına tercüman olmaktır.Bu doğrultuda da en çok tercih edilen, dinlenen müziklerin yer aldığı yayın programlarımızla sizleri MizahFM‘de buluşturmayı kendine misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Pop, arabesk, slow ve özgün müzik tarzlarında müziğin birçok rengini dinleyicilerine(kullanıcılarına) profesyonel sunumlarıyla müziğin en kalitelisi sizi bekliyor.Gerek radyosuyla,gerek sohbet sitesiyle, internetin olduğu heryerde MizahFM‘in dostça sohbet ve güncel müziklerini tüm kitlelere duyurmaktır.